ČZ 125 T – Jan P.

ČZ 125 T

Velmi pěkné zachovalé lakování a původní chromy, dělají z tohoto téčka krásný stroj. Rok výroby 1948 a aktuální stav všech dílů a celková funkčnost motoru dokazují, že firma ČZ vyráběla kvalitní motocykly, které i přes svůj vysoký věk jsou takřka nesmrtelné stroje. Tento zachovalý kousek je tomu důkazem.

A na ukázku nějaké nové fotografie. Motor dostal GO a zasloužile se vrátil na stroj. Bohužel, firma která opravu prováděla zřejmě nepochopila výslovné přání zákazníka a to ponechat motoru patinový stav.

Pokud takto vypadá patinový stav motoru, tak jsem asi bůh.

Aby jste si mohli vytvořit vlastní názor, přidám sem fotografie motoru v původním stavu. Krásný motor, který stačilo pouze oživit vyčistěním a opravou vnitřních funkčních částí. Mohl to být krásný patinový motor se 100% funkčností.

4 Komentáře

  1. Dobrý den, máte velmi pěkné Téčko. Chtěl jsem se zeptat, linkování je původní? Nebo jste si jej dodělával sám. PS: na první fotografii máte na špatné straně přední brzdový buben. Ten by měl být na pravé straně jako zadní, tak jak jej máte na fotografii dva. Jinak znovu chválím, krása.

    • Dobrý den, ano první foto je když jsem ji koupil a par drobností bylo špatně. Druha fotka je už po všech opravách. Jinak lakování je z části původní a z části nepuvodni. Děkuji 🙂

      • Skutečně? A jak jste docílil takové barvy? Nedá se to rozeznat, co je a není původní lakování. Jakou barvu jste použil? Myslím syntetika, acetonka nebo akryl?Jaký podklad? Obyč základní barva nebo nebo něco jiné. Moc by jste mi pomohl. Mám čz150 c černou a některé díly potřebují repasi 🙁 Děkuji za odpověď

        • Tak to netuším, takhle jsem ji už koupil. Podívejte se na fóra, určitě Vám poradí někdo zkušenější než jsem já 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*