Opětovné probuzení asi po půl ročním stání.
Z počátku to vypadalo, že z probuzení motorky sejde. Protože původní svíčka, která byla v motoru, už vypověděla službu.

A protože jsem měl spoustu práce na baráku, která mi podstatně nedovolovala se k motorkám jen přiblížit jsem se konečně dostal alespoň k jejímu nastartování. Sice nová dílna není na 100% hotová, ale už zbývají jen vrata, povařit nový ponk a zvedák na motorky a začneme konečně naplno.

Jako první stroj, který bude mít v nové dílně premiéru bude ČZ 250 typ 455.01, kterou kompletně rozeberu, zachráním a oživím lak, díly které bude potřeba opravit tak dám do kupy a zase zpět poskládat. Na motoru provedu opravu nezbytných věcí a pokusím se motor nastartovat. Bude to taková moje radost. Protože jí chci ponechat pěkně v originálním stavu. Samozřejmě vše bude důkladně ofoceno a nově vznikne i video rozebírání a skládání. Už se na to těsím.

Pak příjde na řadu ČZ 125 typ 453.01, která potřebuje udělat opravu motoru. A pak by jsem chtěl dát do kupy i Jawa 50 typ 21. Protože je už nějaké to léto rozebraná na půdě a tři roky už nemá technickou.

Jawa 50 typ 21 Sport
Jawa 50 typ 21 Sport

Až to vše stihnu (:-D snad to bude letos), chtěl bych začít renovovat Jawa 50 typ 20. Ta si projde kompletní renovací (chromy, lak, go motoru).

Jawa 20 po uvedení do provozu
Jawa 20 po uvedení do provozu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *