Plánuji přestavbu své ČZ 125/453 na 250/455.

A protože přenos vibrací 250 motoru na řidítka je poněkud vysoký, sháním hlavu válce se šroubem pro vzpěru.

A protože mi štěstí přeje jeden z návštěvníků mého webu se mi ozval, a hlavu na ČZ 250 mi nabídl. Bude na ní sice spousta práce, ale konečně jí budu mít.

A protože mi zřejmě štěstí nepřeje, hlava kterou jsou měl domluvenou výše mi nedorazila. Bohužel ani majitel, který mi ji nabídl už se mi neozývá. A tak otevírám tento článek znovu. Takže pokud bude mít někdo hlavu, kterou by byl ochoten prodat neváhejte se ozvat. Všem za nabídky děkuji.

Do třetice mi byla nabídnutá další hlava, která měla poškozená dvě žebra, ale majitel nesouhlasil s mojí nabízenou cennou a tak už jsme se dále nebavily. Proto jsem byl nucen pokračovat ve hledání. No a když už jsem našel, ceny byly otřesné.

Dnes se mi však podařilo najít celkem slušný kousek, a protože jsem se rozhodl že už hlavu opravdu chci sáhl jsem hlouběji do kapsy a jednu hlavu vyhrál na aukru.

Má sice 4 malé dírky, ale jejich oprava nebude nijak náročná. Hlavně už je moje.

Všem chci moc poděkovat, za nabídky. I když k prodeji nedošlo ani v jednom případě, snaha byla a ta se cení. Děkuji.

5 Reakcí na “Hlava válce ČZ 250/455 se šroubem pro vzpěru – SEHNÁNO”

  1. Dobrý den, hlavu bohužel nemám, ale sháním rovněž hlavu se šroubem pro vzpěru. jestli se Vám sejde více nabídek, mohl byste mi poskytnout kontakt nebo prodat jeden exemplář? Mám ČZ 250 455 Deluxku v bídném stavu. Hezký den.

  2. Zdravim mam hlavu kterou shanite má serizli jedno žebro a je tam dána nova vložka svíčky

Diskuze je uzavřena