Tyto krycí plechy (revmaplechy) se mi vždy líbily a stále líbí na céčku. Nejvíce však na provedení kominíček. To mě teď mrzí, že mám chromovanou verzi. Ale i na té nejsou plechy k zahození. Na prvém krytu je ulomený držák, který ještě musím dovařit a nakonec vyrobit horní středový držák. To jsem si sehnal jednoduchý náčrtek s rozměry, tak doufám že se zdaří.

Držák jsem dovařil a ještě před zabroušením svárů zkouška upevnění k rámu. Sedí a drží pěkně, problémem je však šroub ze zapalování zásobující světla proudem. Ten vadí držáku. Avšak jsem si všiml, že bylo v pacce vyříznuté „V“ kvůli právě onomu šroubku. Dodělám a pak hodím detailnější fotky.

Prozatím přikládám na ukázku originální céčkové revmaplechy. Červeně označeno místo, kde je výřez na šroub ve tvaru „V“ a oranžově pro ukázku horní držák. Ten je stále rozpracovaný. Podívat se, jak jsem pokročil můžete tudy →

Konečně jsem se dokopal k tomu, abych zavařenou packu vyfotil. Ještě je ale potřeba zabrousit svár, shlédnout zda je řádně provařeno a vyříznout to „V“. Ale těmito fotografiemi uzavírám tento článek, další novinky ohledně revmaplechů, nebo ohledně držáku na revmaplechy budu přidávat už POUZE SEM.

8 Reakcí na “Revmaplechy ČZ 150 c”

  1. Dobrý den, prosím o rozměr (délku) spodního držáku revmaplechu tj toho, který se přichzcuje dole k rámu. děkuji. mám pocit že ty moje jsou delší a proto mi to nějak nepasuje.

  2. ještě bych se rád jen pro jistotu zeptal na jednu věc – ty konce spodních držáků těch revmaplechů jsou zahnuté a směřují směrek dopředu tj. k přednímu kolu je to tak že, Díky. já to totiž koupil přes inzerát ty revmaplechy a až při montáži jsme si všiml, že to nějak nesedí. proto jsme nejprve řešil délku (ta je OK), takže už jen ten konec toho držáku. Díky moc za info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *