Další postup, kterým se musím pochlubit. Od kamaráda, který mi daroval komplet plechy jsem si dovezl chybějící pravou lyžinu, na kterou se nějak pořád zapomínalo a sestava začíná být téměř kompletní. Chybí mi však tunel, který se mi podařilo najít za 100 Kč. Bude se posílat poštou, tak snad do čtvrtka bude doma.

Stačí vyčistit a nasadit.

Dnes tunel dorazil a hned po rozbalení balíku putoval na čištění. Po vyčistění je tunel pěkný. Nechám si podle něj namíchat odstín barvy. Snad se podaří.

A taky pár fotek pravé podlážky, kterou jsem si předevčírem dovezl. A revmaplechy na mojí dvacítku jsou konečně kompletní a doma.

5 Reakcí na “Revmaplechy Jawa 20”

  1. Zdravím, čísla originálních barev nebo alespoň jim nejvíce podobná sháním už taky pár let. Jednou se mi tedy povedlo sehnat čísla od pána, který renovoval pionýra a barvy vypadaly opravdu dobře. Jenže když jsem zašel do lakovny tak na mě koukali co jsem donesl. Protože čísla neodpovídají žádnému ze vzorníků a je tedy stoprocentní, že si lakovny tvoří vlastní kódy, aby si zajistili stálou klientelu. A danou barvu zvládnou namíchat podle kódu sami. Já osobně s tímto údajem vůbec nepochodil. Jestli se vám podaří něco zjistit, dejte vědět.

   Napsal mi toto:

   Je to míchaná syntetika Momilen 6115

   S pozdravem
   Filip

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *