Seznam šroubů ČZ 125 T

Šroub - stahující přední vidlice

Seznam nemusí být úplný, na jeho doladění se stále pracuje. Pokud naleznete chybu nebo jakoukoli odchylku či šroub, který není poznamenaný, můžete mě upozornit vložením komentáře. Sada obsahuje seznam šroubů pro rám, motor je v tabulce níže.

Povrchová úprava šroubů: Černěná ocel.

Vysvětlivky

M6x15 M,P   2x 6H OK10

M6x15 – průměr  x  délka šroubu
M   – matice (ke šroubu patří matice)
P    – pérovka (ke šroubu patří pérová podložka)
6H – šestihranná hlava
4H – čtyřhranná hlava (jen pro napínáky)
VD – válcová hlava s drážkou pro plochý šroubovák
PD – půlkulatá hlava s drážkou pro plochý šroubovák
ČD – čočková hlava s drážkou pro plochý šroubovák
OK – klíč 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17 a 19


Umístění Rozměr, typ Počet, hlavička Popis
1 Výfuková objímka tlumiče a kolena M6x18 M,P   4x VD + OK10
2 Vidlice horní rameno M8x1x14 P   2x 6H OK14
3 Držák reflektoru (delší) M6x18 P   2x 6H OK10
4 Držák reflektrou (kratší) M6x10 P   2x 6H OK10
5 Upínka řidítek M8x22 P   2x 6H OK12
6 Blatník přední M6x12 M,P   6x 6H OK10
7 Řidítka páčka přední brzdy M5x18 M,P   1x VD + OK9 válcová hlava vypouklá
8 Řidítka páčka spojky a dekompresoru M5x24 M,P   1x VD + OK9 válcová hlava vypouklá
9 Řidítka zátky M5x10   2x ČD
10 Upevnění výfuku k rámu M6x10 P   2x 6H OK10
11 Svorník přední vidlice M10x1x220   osa + 2x OK17 Průměr osky 12mm
12 Nádrž k rámu M6x50 M,P   2x 6H OK10
13 Brýle ke sloupku spodních brýlí M8x50 M,P   1x 6H OK14 +2 stahovací válečky
14 Motor k rámu M8x45 M,P   4x 6H OK14
15 Zadní blatník k rámu M6x12 M,P   2x 6H OK10 Později M8x12OK14 jako u C
16 Nosič k blatníku a vzpěry M6x12 M,P   2x PD + OK10
17 Nosič k blatníku ze zhora M6x10 M,P   4x PD + OK10 U prvních T jen 2ks šroubů
18 Přední číslo M5x10 M,P   2x PD + OK9
19 Zadní číslo + koncové světlo M5x10 M,P   4x PD + OK9
20 Kryt řetězu + vzpěra blatníku M6x22 M,P   1x 6H OK10
21 Vzpěra blatníku (druhá strana) M6x20 M,P   1x 6H OK10
22 Schránka (kastlík) M6x12 M,P   3x 6H OK10
23 Světlomet (hrnec světla) M8x15 P   2x 6H OK14
24 Šroub paraboly M5x10   1x D Kuželová, vypouklá (ZINEK)
25 Klakson M8x15 M,P   1x 6H OK14
26 Zadní světlo kryt M4x8   1x ČD
27 Sedlo přední pružiny M8x20 M,P   2x D + OK14 Vypouklá
28 Houkačka upevnění mřížky M4x10 M,P   6x D + OK7 Kulatá, vypouklá
29 Páčky čelistí brzd M8x matice   2x 6H OK14 Berma
30 Upevnění přepínače světel řidítka M4x6 P   2x D Kulatá, vypouklá
31 Zadní a přední oska kol M12x1 matice   3x 6H OK19

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*