Seznam šroubů Jawa 50 typ 05,20 a 21

Seznam nemusí být úplný, na jeho doladění se stále pracuje. Pokud naleznete chybu nebo jakoukoli odchylku či šroub, který není poznamenaný, můžete mě upozornit vložením komentáře. Sada obsahuje seznam šroubů pro rám, motor je v tabulce níže.

Povrchová úprava šroubů: Zinek.

Vysvětlivky

M6x15 M,P   2x 6H OK10

M6x15 – průměr  x  délka šroubu
M   – matice (ke šroubu patří matice)
P    – pérovka (ke šroubu patří pérová podložka)
6H – šestihranná hlava
4H – čtyřhranná hlava (jen pro napínáky)
VD – válcová hlava s drážkou pro plochý šroubovák
PD – půlkulatá hlava s drážkou pro plochý šroubovák
ČD – čočková hlava s drážkou pro plochý šroubovák
OK – klíč 8, 10, 12 a 14


Umístění Rozměr, typ Počet, hlavička Popis
1 Výfuk ke kříži M6x15 M,P   2x 6H OK10
2 Motor k rámu M8x50 M,P   2x 6H OK14
3 Kříž k motoru M8x60 M,P   2x 6H OK14
4 Nádrž k rámu M6x40 M,P   1x VD
5 Zadní tlumič k rámu M8x40 M,P   3x 6H OK14
6 Zadní tlumič k rámu + kryt řetězu M8x45 M,P   1x 6H OK14
7 Táhlo pod nádrž M8 matice   2x 6H OK12
8 Kryt řetězu k rámu M5x12 M,P   1x VD
9 Zadní stupačka k rámu M8x35 M,P   2x 6H OK14 Pouze u lisované kyvné vidlici
10 Šroub napínáku řetězu (štelováku) M6x35 M   2x 6H OK10
11 Šroub napínáku řetězu – vnitřní matka M6 matice   2x 4H
12 Upevnění nožní brzdové páky M8 matice P   1x       OK14 Pouze u podlážky
13 Šroub stojanu (speciál) M8xXX M   2x 6H OK14
14 Spodní bříško, Rewmaplech M5x10 M,P   6x PD U podlážky 9x šroub
15 Horní bříško – hliníkový háček 1/2 M5x12 M,P   2x ČD
16 Horní bříško – hliníkový háček 2/2 M5x10 P   1x PD
17 Podlážka k zadnímu plechu M6x10 M,P   4x PD
18 Šroubek lišt M3x10 M,P 14x ČD Pouze u provedení s hliník. lištou
19 Upevnění madla (hrotky) M6x15 M,P   2x 6H
20 Upevnění zadního světla M4x35   2x VD
21 Upev. držáku žárovek zadní světlo M4x12   1x VD
22 Upev. odrazky M5 matice   2x Oválná 2x, Kulatá 1x
23 Upev. SPZ M5x10 M,P   2x ČD
24 Svorník vidlicí – spodní brýle M6x30 M,P   2x 6H OK10
25 Šroub masky M6x10 P   2x PD
26 Klakson M8x10 P   1x 6H OK14
27 Zadní kryt masky na vidlích M6x07 P   2x 6H OK10
28 Šroub přepínače maska M4x08   2x ČD
29 Šroub přední blatník M6x12 M,P   4x 6H OK10
30 Šroub páčky (spojka, před. brzda) M5x18 M,P   2x PD
31 Šroub přepínače světel M3,5×28 M,P   1x PD
32 Zátka plynové rukojeti M5x10   1x ČD
33 Páka brzdového klíče M5x28 M,P   2x 6H OK8
34 Objímka indukční cívky M6x45 M,P   1x 6H OK10
35 Sedlo M6x10 P   3x VD
36 Podlážka ke kříži M5x12 M,P   4x ČD Pouze u podlážky
37 Podlážka k tunelu M5x10 M,P   2x PD

2 Komentáře

    • Dobrý den, který díl přesně myslíte boční plech? Rewmaplech (to je ten velký pod bříškem) nahoře k rámu 4x dole k podlážkám v levo 2x na pravé straně 3x číslo šroubu v tabulce 14. Podlážky ke kříži (to jsou ty dva plechy dole na které se pokládají nohy) 2x v levo a 2x v pravo číslo šroubu v tabulce 36. Podlážka k velkému podsedlovému plechu 2x v levo a 2x v pravo číslo šroubu v tabulce 17. Tunel k podlážkám číslo šroubu v tabulce 37. Měl jste namysli tyto díly?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*