Záměny dílů – pokračování

Zadní blatník, původem z typu „T“. Někdo jej upravil pro tento typ tím, že poupravil vzpěry. Původně jsem měl v plánu blatník směnit s kamarádem, co jsme směnili i přední blatníky, ale nakonec z toho nějak sešlo. Zadní blatník tedy stále chybí. Bohužel se objeví v seznamu chybějících částí, a zřejmě si tam i dlouho pobude, neboť najít zadní blatník v rozumném stavu za rozumnou cenu bude dřina. Nakonec jsem zadní blatník zakoupil od kamaráda Zdeňka Č. za 1200. Je na něm potřeba trocha vaření ale pak bude blatník krásný.

Kryt řetězu, opět původem z typu „T“. Někdo jej upravil pro tento typ tím, že změnil umístění zadního držáku. Ten má směřovat dolů, místo toho směřuje nahoru. Ale držáky na pumpičku zůstaly, takže s trochou snahy a malé opravy bude možné dát kryt někomu na téčko. Plánoval jsem výměnu, která se nezdařila a céčkový kryt jsem byl nucen pořídit koupí. Nakonec se usmálo štěstí a kryt si ke mě našel cestičku… za 350Kč byl doma.

Stupačky jsou původem z typu „T“. Jsou to šroubovací trny přímo do rámu. Naproti tomu céčko má mít trny podobné jako jsou na kývačce. Rozhodně ne stejné ale podobné konstrukce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *