Seznam chybějících dílů – pokračování

Další díl, který mi chybí je kryt řetězu. Ani se tomu nedá divit, protože tento díl je nejčastěji chybějící částí u těchto motocyklů. Ale podařilo se mi na bazošu vypátrat v pěkném zachovalém stavu a samozřejmě za rozumnou cenu. A kývačka začíná být téměř kompletní.

Madlo pod sedlo, je dalším dílem který mě brzdí ve zdárném dokončení mého projektu, no nevadí. Podařilo se mi jej sehnat, ale po přidělání na motorku jsem zjistil že dírky, na které se upevňuje chromované madlo k blatníku jsou kus od sebe. Proto bude potřeba staré zavařit a vyvrtat nové a správně. Foto zleva i zprava.

Zadní světlo jsem sehnal téměř kompletní, no kromě sklíčka. To mám naštěstí v domácích zásobách ještě z drobných dílů po dědovi.

Filtr box, co dodat. Jeho sehnání bylo velmi obtížné. No několik jich bylo ale v takovém stavu že o ně nestálo ani zakopnout. Důležité bylo sehnat box s drátěným filtrem. Spousta jich totiž byla na klasickou papírovou vložku, která se dávala na pozdější výrobu. No a podařilo se… filtr je na motorce. Dvě poslední fotografie jsou jen pro ukázku z aktuální ČZ 250 co mám, ta má naštěstí filtr správný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *